Yangın (İşyeri)

İŞYERİ PAKET

İŞİ OLURUNA BIRAKMAYIN, KAZANÇ KAYNAĞINIZI KESİNTİYE UĞRATMAYIN!
Poliçemiz ile sahip olacağınız teminatlarla İşyerinizin, sizin ve çalışanlarınız için daha güvenli olmasını istemez misiniz?

TEMİNAT KAPSAMINDAKİ RİSKLERİNİZ
Yangın, Yıldırım, İnfilak - Yangın Mali Sorumluluk - Yer Kayması, - Dahili Su, - Fırtına, - Duman, Kara ve Hava Taşıtları Çarpması, - Kar Ağırlığı, - Kira Kaybı - Alternatif İşyeri Masraflar - İş Durması - Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler ve Terör Enkaz Kaldırma Masrafları,

isteğe bağlı olarak verilebilecek teminat
Bireysel Kaza
Üçüncü Şahıs Sorumluluk
Deprem
Sel/Su Baskını
Hırsızlık
Cam Kırılması
Deniz Taşıtları Çarpması

Her şeyden önce, DİLEK İŞYERİ POLİÇESİ ile, işyerinizin taşıdığı risklere özel analizler sonucunda, size en uygun poliçeye sahip olacaksınız.

Çalışanınız veya siz beklenmedik bir kaza ile karşılaştığınızda Ferdi Kaza masraflarınız, işyerinizde poliçede belirtilen risklerden biriyle karşılaştığınızda faaliyetinizi sürdürebilmeniz için gereken Alternatif İşyeri Masraflarınız ile faaliyetinizi sürdürürken üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar gibi bir çok olası hasar bu poliçe ile teminat altına alınır.

AVANTAJLAR
Kiracı iseniz, poliçede belirtilen risklerden doğabilecek hasarlarda, boya badana ve cila masraflarınız da teminat kapsamına alınmaktadır.


Sorular? dileksigorta@dileksigorta.com  Telefon: 416–216 60 54 Fax: 416–216 92 82
© 2006 Dilek Sigorta, Bütün Hakları Saklıdır...
Bu Site Stork Web Tasarım Tarafından Tasarlanmıştır.